0850 800 82 49

Hatasız Bordro Yapalım Mı?

Hatasız Bordro Yapalım Mı?

Kuruş hatasız bir bordro için sizlere destek olma çabasındayız. Bizim yıllardır tek sloganımız “KURUŞ HATASIZ BORDRO YAP” olmuştur. Ne yazık ki pek çok sıkıntı ve engellerle karşılaştık. Doğruyu bulma uğruna para kazanmayı ikinci plana attık. Sanki devletin bir araştırma ve düzeltme organı gibi çalıştık. Buna rağmen 25 yıldır hizmet verdiğimiz kurumlarımızdan dikkate değer maddi bir şey kazanmadık. Sadece kazancımız ne devlet zarar etsin ne de maaş alan personel idealiyle hakkı ve adaleti tecelli ettirmeye vesile olmaktır. Bununla birlikte doğruyu ve gerçeği bulma uğruna bu politikamızdan 25 yıldır vazgeçmedik. Şu an Maliye Bakanlığının say2000 projesinde bile kuruş ve mevzuat hataları olduğu görülürse, bizim bu konudaki duyarlılığımız ve hata yakalamadaki beceri ve kabiliyetimizi daha iyi anlarsınız düşüncesindeyiz.

Defalarca pek çok kuruma hatasız bir bordro getirin size programımızı bedava verelim teklifini sunuyoruz. Teklifimize rağmen maalesef bu hayalimizi gerçeğe çevirecek ve hatasız bir bordro yapan kuruma rastlayamadık. Hizmet içi eğitimin verilemediği hatta verecek öğretmenin olmadığını görüyoruz. Mal müdürlükleri ve saymanlıkların bile bordro konusunda yetersiz kaldığı bir dönemdeyiz. Bizim yaptığımız çalışma ve gayretler maalesef yıllarca mütevazı tavrımız ve devlet kurumlarındaki müdürlerimizin maaşlar konusundaki az hassasiyetleri sebebiyle yeterince anlaşılamamıştır düşüncesindeyiz.

Bordrolar maalesef son 10 yıldır yeterli şekilde ve deneyimli personeller tarafından denetlenemiyor. Bu sebeple bordrolar yalan yanlış mal müdürlükleri ve saymanlıklardan jet hızıyla geçiyor. Ne yazık ki bazen devlet zarar ediyor bazen de maaş alan personel. Hak ve adaletin gereğini yerine getirmek, kanunlara uygun davranmak ve vicdan huzuruyla çalışanlarınıza hak ettikleri maaşları kuruş hatasız vermeyi hedefliyoruz. Sizin de hedef ve amacınız aynı ise gelin birlikte bunu rahatlıkla başaralım.

İletişim için tıklayınız.

Yorumlar: 1

  1. Merhaba, bu bir yorumdur.
    Yorum moderasyonuna başlamak, düzenlemek ve silmek için lütfen yönetim panelindeki yorumlar bölümünü ziyaret edin.
    Yorumcuların avatarları Gravatar üzerinden gelmektedir.

Yorumunuzu ekleyin

×